Başkan Ekim’den Akçaabat’ta belediye çalışanlarıyla iftar

Akçaabat Belediyesi organizesinde düzenlenen iftar programında Akçaabat Belediye Başkanı ve Belediye çalışanları bir araya geldi.

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, belediye çalışanlarıyla iftar öncesinde Erol Günaydın Sanat merkezinde hasbihal etti.

Başkan Ekim'den Akçaabat'ta belediye çalışanlarıyla iftar

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim konuşmasında Akçaabat Belediyesi’nin çalışanlarıyla birlikte büyük bir aile olduğunu vurgulayarak, “Değerli Mesai Arkadaşlarım; Bu güzel Ramazan akşamında, mesai arkadaşlarımla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Kıymetli arkadaşlarım; Belediye olarak biz, kalabalık ve büyük bir aileyiz. Sizlerle birlikte çalışarak Akçaabat’ın yerel hizmetlerini yürütüyoruz. Akçaabat’ımıza yapmış olduğumuz her hizmette, şehrimize kazandırdığımız her eserde sizlerin emeği var; desteği var; alın teri var. Halkımızın mutluluğu ve rahatı için hep birlikte çalışıyoruz; şehrimize birlikte hizmet ediyoruz. Belediyemiz, bölgemizde ve ülkemizde belediyecilik hizmetleri yönünden çevre il ve ilçelere örnek teşkil eden bir belediyedir. Herkes tarafından takdir edilmektedir. Kültür, sanat ve turizm şehri olan ilçemizin öne çıkmasında en büyük pay, siz kıymetli çalışanlarımızındır. Özveriniz, gayretiniz ve emekleriniz için hepinize birer birer teşekkür ediyorum. Ben sizden razıyım, Allah da sizden razı olsun. Herkesin hayırlı Ramazanlar geçirmesini diliyorum.” İfadelerini kullandı.

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Akçaabat Belediye personelleri Başkan Ekim’e tam destek verdiklerini belirttiler. Günün anısına hatıra fotoğrafı çekilerek program sona erdi.

Scroll to Top