AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın: “Yatırımlar hız kesmeden devam edecek”

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın mahalle ziyaretleri gerçekleştirip vatandaşlarla sohbetlerini sürdürüyor.

Aydın, Üniversite Mahallesi, Toklu Mahallesi ve Çamoba Mahallesi ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Aydın, 31 Mart zaferinin ardından Ortahisar Belediyesi’nde hizmet belediyeciliğinin hız kesmemesi için görev başında olacağını belirtti.

ergin-aydin-2.webp

GÜCÜ HALKIMIZDAN ALACAĞIMIZA İNANIYORUM

Aydın, “31 Mart’ta Büyükşehir ve Ortahisar olarak sandıktan güçlü bir şekilde çıktığımızda Ankara’da bakanlıklar nezdinde yatırımlara kapı açacak çalışmalarımızı daha rahat sürdürürüz. Bu gücü halkımızın desteği ile alacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile gerçekleştirilen hizmet seferberliğinin sekteye uğramaması adına tüm Trabzon’dan oy istiyorum.” açıklamasında bulundu.

ergin-aydin-4.webp

GÜLER YÜZLER HEYECAN VERİYOR

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların güler yüzünün kendisini heyecanlandırdığını ve motive ettiğini belirten Aydın, “Vatandaşlarımızın güler yüzü bizleri daha da heyecanlandırıyor, 31 Mart zaferi sonrası için motive ediyor. Trabzon’a AK Parti döneminde gerçekten çok önemli ve çok değerli yatırımlar yapıldı. İnsanların yaşamını kolaylaştıracak yerinde yatırımlarımız bizim dönemimizde de hız kesmeden devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Scroll to Top