Yeşilvadi, Pınaraltı ve Sayvan’dan Aydın’a büyük destek geldi! “Sonuna kadar seninleyiz başkanım”

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın gerçekleştirdiği ziyaretlerde destek görmeye devam ediyor.

Aydın; Yeşilvadi Mahallesi’ni, Pınaraltı Mahallesi’ni ve Sayvan Mahallesi’ni ziyaretinde de hemşehrilerinden büyük destek gördü. Mahalleliler, “Bizden şüphen olmasın Başkanım, sandıkta seni yalnız bırakmayacağız, sonuna kadar yanındayız. Bundan önceki seçimlerde olduğu gibi yine rekor oyla AK Parti’nin destekçisi olacağız.” ifadelerini kullandı.

yesilvadi-pinaralti-ve-sayvandan-aydina-buyuk-destek-geldi.webp

DOKUNMADIK GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ

Aydın yaptığı açıklamada, “Adaylığımız açıklandığı günden itibaren Ortahisar ilçemizi mahalle mahalle, sokak dolaşıyoruz ve vatandaşlarımızla bir araya gelip hasbihal ediyoruz. Dokunmadık gönül bırakmamaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimde şehirde yıllardır birlikte yaşadığım insanlarla görüşmenin keyfini çıkartıyorum. Hemşehrilerimden gördüğüm destek sözleri, beni 31 Mart zaferinin ardından geleceğimiz görev için heyecanlandırıyor.” dedi.

yesilvadi-pinaralti-ve-sayvandan-aydina-buyuk-destek-geldi-001.webp

TÜM MAHALLELERDE İZİMİZ VAR

Tüm mahallelerde izinin olduğunu belirten Aydın, “31 Mart seçimine kadar halkımızdan oy istiyorum. 31 Mart’tan sonra da hemşehrilerimle birlikte yeniden buluşup çay içeceğimizin sözünü veriyorum. Mesleğim ve üstlenmiş olduğum görevlerle Trabzon’un her mahallesinde, her sokağında izi olmuş birisiyim. Geçmişte yapmış olduğumuz işlerle hemşehrilerimin gönlünde bir yer edindik. Bu beni çok mutlu ediyor.” diye konuştu.

yesilvadi-pinaralti-ve-sayvandan-aydina-buyuk-destek-geldi-002.webp

yesilvadi-pinaralti-ve-sayvandan-aydina-buyuk-destek-geldi-003.webp

yesilvadi-pinaralti-ve-sayvandan-aydina-buyuk-destek-geldi-004.webp

Scroll to Top