Tunalar topluluğu çalışanları ve aileleri Tunalar Bahar Şenliği’nde buluştu

100 yılı aşkın köklü ve güçlü geçmişiyle Tunalar markasının ev sahipliğinde, Tunalar Topluluğu bünyesindeki çalışanlara ve ailelerine özel olarak düzenlenen ilk Tunalar Bahar Şenliği, büyük bir coşku ve katılım ile gerçekleştirildi. Şenlik, markanın yenilikçi ruhunu yansıtan aktivitelerle ve Aslan Kar’ın etkileyici moderatörlüğü ile katılımcılar için unutulmaz bir gün yaşattı.

14.jpg

Tunalar Bahar Şenliği; Selçuk Balcı, Gafband gibi değerli isimlerin performansları, müzik ve eğlence dolu anlarıyla katılımcılara unutulmaz bir deneyim sundu.

13.jpg

Yetişkinler için özel eğlence alanları, çocuklar için oyun alanları ve Rent Go tarafından düzenlenen “Arabada Kaç Top Var” oyunu etkinliğe renk kattı. Festival boyunca düzenlenen çekilişler, katılımcılara çeşitli ödüller kazandırdı.

15.jpg

Tunalar Bahar Şenliği kapsamında, markanın önemli dönüm noktalarından biri olan Ford bayiliğinin 35’inci, Fiat bayiliğinin 25’inci yılı ve geçmişten bugüne uzanan başarı hikayesi büyük bir coşkuyla kutlandı. Bu özel an, Tunalar ailesi için mutluluk kaynağı oldu.

16.jpg​​​​​​​

Tunalar markası için çalışanların taşıdığı değeri adeta gözler önüne seren Tunalar Bahar Şenliği, tüm katılımcılara unutulmaz anlar yaşatarak sona erdi ve gelecek yıllarda da aynı coşku ve heyecanla tekrar buluşma sözü verildi.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Scroll to Top