Öğle Vakti a 12:39
Trabzon AÇIK 10°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Trabzon’da özel sporcuların yarıştığı etkinlik gerçekleştirildi

10 Mayıs 2023 Çarşamba günü, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Trabzon Yüzme İl Müsabakaları Ortahisar Belediyesi Spor Kompleksindeki Kapalı Yüzme havuzunda gerçekleşti.

SONUÇLAR:

Yiğit Yeşilyurt- TRABZON PASİFİK SPOR KULÜBÜ

16-21 YAŞ OTİZM

50 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

100 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

200 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KATILIM HAKKI KAZANILDI.

400 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ- TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KATILIM HAKKI KAZANILDI.

800 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ- TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KATILIM HAKKI KAZANILDI.

1500 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

50 M SIRTÜSTÜ- TRABZON 1. LİĞİ

100 M SIRTÜSTÜ- TRABZON 1. LİĞİ

200 M SIRTÜSTÜ- TRABZON 1. LİĞİ

50 M KURBAĞALAMA- TRABZON 1. LİĞİ

100 M KURBAĞALAMA- TRABZON 1. LİĞİ

200 M KURBAĞALAMA- TRABZON 1. LİĞİ

200 M KARIŞIK- TRABZON 1. LİĞİ

50 M KELEBEK- TRABZON 1. LİĞİ- TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KATILIM HAKKI KAZANILDI.

100 M KELEBEK- TRABZON 1. LİĞİ

Batuhan Yakup Çakır- TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

+22 YAŞ MENTAL

50 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

100 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

200 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ- TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KATILIM HAKKI KAZANILDI.

400 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ- TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KATILIM HAKKI KAZANILDI.

800 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ- TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KATILIM HAKKI KAZANILDI.

1500 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

50 M SIRTÜSTÜ- TRABZON 1. LİĞİ

100 M SIRTÜSTÜ- TRABZON 1. LİĞİ

200 M SIRTÜSTÜ- TRABZON 1. LİĞİ

50 M KURBAĞALAMA- TRABZON 1. LİĞİ

100 M KURBAĞALAMA- TRABZON 1. LİĞİ

200 M KURBAĞALAMA- TRABZON 1. LİĞİ

Trabzon'da özel sporcular yarıştı

Abdurrahman Emin Altuntaş- TRABZON PASİFİK SPOR KULÜBÜ

12-15 YAŞ DOWN SENDROMU

50 M SERBEST

100 M SERBEST

200 M SERBEST

400 M SERBEST

800 M SERBEST

1500 M SERBEST

50 M SIRTÜSTÜ

100 M SIRTÜSTÜ

200 M SIRTÜSTÜ

Efe Gürcan- TRABZON PASİFİK SPOR KULÜBÜ

8-11 YAŞ OTİZM

50 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

100 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

200 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

400 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

800 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

1500 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

İbrahim Kuru- TRABZON DEKA SPOR KULÜBÜ

16-21 YAŞ OTİZM

50 M SERBEST- TRABZON 2. LİĞİ

100 M SERBEST- TRABZON 2. LİĞİ

200 M SERBEST- TRABZON 2. LİĞİ

400 M SERBEST- TRABZON 2. LİĞİ

800 M SERBEST- TRABZON 2. LİĞİ

1500 M SERBEST- TRABZON 2. LİĞİ

Burak Baştan – TRABZON ATLANTİS SPOR KULÜBÜ

12-15 YAŞ OTİZM

50 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

100 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

200 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

400 M SERBEST- TRABZON 1. LİĞİ

AntrenörlerOnur Mutlu, Hüseyin Buğra Bayram

Antrenörleri Onur Mutlu “Katkılarından dolayı Ortahisar Belediyesi ve personeline çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Trabzon’da gerçekleştirilen tenis turnuvası tamamlandı