Samsun’da alacak verecek kavgasında kan aktı!

Samsun’da 2 ortak arasında yaşanan ‘alacak-verecek’ anlaşmazlığı cinayetle son buldu. Harun Sipahi, Muhammet Tuncel’i ormanlık alanda tabancayla vurarak öldürdüğünü itiraf etti.

Samsun’da cam balkon dükkanı sahibi 2 ortak arasında yaşanan ‘alacak-verecek’ anlaşmazlığında kan aktı. Harun Sipahi, konuşmak için ormana götürdüğü ortağı Muhammet Tuncel’i silahla vurarak öldürdü. Saldırgan, polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

AİLESİ HABER ALAMAYINCA POLİSE HABER VERDİ
Olay, Samsun’un Canik ilçesi Hasköy Mahallesi’ndeki ormanlık alanda meydana geldi.16 Nisan Salı saat 23.00’ten itibaren 26 yaşındaki Muhammet Tuncel’den haber alamayan yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Canik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan araştırmada, kayıp şahsın 27 yaşındaki iş ortağı Harun Sipahi ile en son beraber olduğu ve akabinde kaybolduğu tespit edildi.

Samsun'da alacak verecek kavgasında kan aktı!

CİNAYETİ POLİSE İTİRAF ETTİ
Polis tarafından gözaltına alınan Harun Sipahi, birlikte cam balkon işi yaptıkları ortağı Muhammet Tuncel ile konuşmak için Hasköy Mahallesi’nde ormanlık alana gittiklerini, kavga etmeleri neticesinde silahla ateş etmek suretiyle onu öldürdüğünü itiraf etti.

“ALACAK VERECEK ANLAŞMAZLIĞI YAŞADIK”
Harun Sipahi’nin olay yerini göstermesi üzerine kayıp gencin cansız bedeni ormanlık alanda bulundu ve otopsi için Adli Tıp Kurumu Samsun Grup Başkanlığına gönderildi. Gözaltına alınan Harun Sipahi, tartışmanın ‘alacak-verecek’ anlaşmazlığından kaynaklandığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Scroll to Top