Ekrem İmamoğlu’ndan Trabzon’da flaş sözler! “Bir şehir bu kadar yorulmaz ve yoğrulmaz”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla dün geldiği Trabzon’da bugün de ziyaretlerini sürdürüyor.

Dün itibarıyla doğru yer alan Akçaabat ilçesi Cevizli köyünde ziyaretler bulunan İmamoğlu, bugün Ortahisar Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Ahmet Kaya ile bir araya geldi.

“Bir şehir bu kadar yorulmaz ve yoğrulmaz”

Ortahisar Belediyesi’nde açıklamalarda bulunan Ekrem İmamoğlu, “Özellikle bu yörede belediyeciliğe ihtiyaç var. Günü kurtaran değil ama. Böyle dünya güzeli, cennet köşesi bir şehrimiz var ama aynı paralelde özenli bir belediyecilik yok. Çok abur cubur işler yapıldı, yapılmaya da devam ediliyor. Bir şehir bu kadar yorulmaz ve yoğrulmaz. Şehrin ciddi bir düzene ve gelecek vizyonuna ihtiyaç var. Bu bakımdan Ahmet Başkanımızın akıl ve bilimden uzak davranmayacağını biliyorum. Değerli yol arkadaşları var. Trabzon’un iyi yetişmiş isimleri var. Herkesin yardıma koşacağından eminim. Yeter ki iyi bir vizyon çizilsin. Benim de yaşamımın şekillendiği, gençliğimin geçtiği bu şehrin ayağa kalkması noktasında elimizden ne gelirse yanınızda olacağımızı taahhüt ediyoruz. Bu konuda bütün belediyelere kapımız açık. Gittiğim her şehirde de partisine bakmaksızın belediyelerden randevu isterim” dedi.

Scroll to Top