CHP Ortahisar ilçe başkanı Haluk Batmaz’dan Selahaddin Çebi’ye cevap “Haddi olmadan…”

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi’nin Ekrem İmamoğlu’na yönelik yaptığı eleştiriye CHP Ortahisar ilçe başkanı Haluk Batmaz cevap geldi.

CHP Ortahisar ilçe başkanı Haluk Batmaz, Selahaddin Çebi’nin açıklamasına yönelik yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

AKP Ortahisar İlçe Başkanı Selahattin Çebi her zamanki gibi vatandaşlarımız arasına nifak tohumları ekecek, seçim mağlubiyetinin hezeyanı ile haddi olmadan Trabzon’un evladı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu eleştirmiş.

Selahattin Çebi’nin her açıklamasında gördüğümüz bu kötü dilin halkımız nazarında hiçbir karşılığının olmadığı son seçimlerde açıkça görülmüştür. Asıl yapılan hizmetleri görmeyen, terör örgütleri ile bağlantıları gün yüzüne çıkmış partilerle ittifak içerinde olan, tamda kendileridir.

Asıl, açılım adı altında Habur’da yaşanan rezilliği, Oslo’da yapılan görüşmeleri, terörist başı aponun kardeşinin İnterpol tarafından aranırken devletin televizyonlarına çıkmasını, aponun mektubunun mitinglerde okutulması gibi daha birçok rezilliği vatandaşlarımız unutmamıştır ve AKP iktidarına 31 Mart’ta yapılan seçimlerde cezayı kesmiştir.
Son yapılan yerel seçimler göstermiştir ki bu kirli dilin karşısında Türk halkı, yeni bir siyasetin kurulmasına karar vermiştir. Bizde bu doğrultuda, başta İstanbul ve Ortahisar’da hiç kimsenin siyasi görüşüne bakmadan, tüm vatandaşlarımızı kucaklayarak, Selahaddin Çebi gibilere inat kardeşlik dili kullanarak hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Scroll to Top