CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu: “sandıklara sahip çıkalım”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu Ramazan ayı boyunca mahalle ve iftar sofralarında vatandaşlarla bir araya geldi. Kalyoncu, bu kez Işıklar Mahallesi’nde düzenlenen yoğun katılımlı programa katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu ve Parti yöneticileri ile Birlikte Işıklar mahallesinde gerçekleştirilen programda vatandaşlara seslenen Kalyoncu, burada vatandaşların Ramazan Ayını Kutladı.

chp-akcaabat-belediye-baskan-adayi-osman-kalyoncu-sandiklara-sahip-cikalim.webp

KALYONCU; IŞIKLAR MAHALLESİNDEN DESTEK İSTEDİ

“Bu mübarek Ramazan akşamında Akçaabat ilçemizin en güzel mahallelerinden Işıklar mahallesinde sizlerle olduğum için çok mutluyum. 31 Mart Günü oy kullanmaya gidip, gönlünüzde Hangi Parti olursa olsun Akçaabat’ta Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu ’ya, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Süha Saral’a, Belediye Meclis Üyeliğinde ’de CHP’ye oy istiyorum. Desteğiniz güçlü bir yerel yönetim ve başta Akçaabat ilçemiz olmak üzere herkes için çok daha fazla hizmet getirmemizi kolaylaştıracak. Pazar günü hepinizi sandıklara davet ediyorum. Biz o gece uyumayacağız, sandıkların başında olacağız. Seçimden sonra da çok güzel bir Trabzon ve Akçaabat için çalışacağız. Seçimden sonra da çok güzel bir Trabzon ve Akçaabat için çalışacağız” diye konuştu.

chp-akcaabat-belediye-baskan-adayi-osman-kalyoncu-sandiklara-sahip-cikalim-001.webp

SANDIKLARA SAHİP ÇIKALIM

Saha temaslarını akşam saatlerinde de sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, “Seçime çok az bir süre kaldı, Pazar günü sandıkları patlatıyoruz. Bütün oylar Altı Oka, CHP’ye. Sonra da hepimizin adil ve eşit bir ortamda yaşadığı İl, İlçe ve mahalleler yaratacağız. Çok temiz, pırıl pırıl bir Akçaabat yaratacağız. Sandıklara sahip çıkalım” ifadelerini kullandı.

chp-akcaabat-belediye-baskan-adayi-osman-kalyoncu-sandiklara-sahip-cikalim-002.webp

chp-akcaabat-belediye-baskan-adayi-osman-kalyoncu-sandiklara-sahip-cikalim-003.webp

chp-akcaabat-belediye-baskan-adayi-osman-kalyoncu-sandiklara-sahip-cikalim-004.webp

chp-akcaabat-belediye-baskan-adayi-osman-kalyoncu-sandiklara-sahip-cikalim-005.webp

chp-akcaabat-belediye-baskan-adayi-osman-kalyoncu-sandiklara-sahip-cikalim-006.webp

chp-akcaabat-belediye-baskan-adayi-osman-kalyoncu-sandiklara-sahip-cikalim-007.webp

Scroll to Top