Akçaabat’ta Başkan Ekim mazbatasını aldı

31 Mart Mahalli idareler Yerel Seçimlerinde yeniden Akçaabat Belediye Başkanı olan Osman Nuri Ekim, mazbatasını aldı.

Akçaabat İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Mazbatamızı aldık. Akçaabat halkının takdiri ile yeniden Belediye Başkanlığı görevimize resmen başlıyoruz. 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinin kazananı Akçaabat’ımız oldu. Her zaman söylediğimiz gibi sevgi ve kardeşlik kazandı. Akçaabat’ımızı için tekrar azimle ve kararlılıkla birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Akçaabat'ta Başkan Ekim mazbatasını aldı

BÜYÜK SEVİNÇLE KARŞILANDI

Mazbatasını alarak Akçaabat belediye Başkanlığı binasına gelen Başkan Ekim, belediye personelleri tarafından büyük bir sevinç ve coşkuyla karşılandı.

Her zaman kendisine tam destek veren Belediye çalışanlarına teşekkür eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Kıymetli mesai arkadaşlarım; Akçaabat Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. İlk dönemimizi hep birlikte tamamladık. 2019-2024 yılları arasındaki 5 yıllık süre çok hızlı geçti. Hızlı geçen beş yılın içerisinde pandemi dönemini, Deprem felaketini ve doğal afetleri birlikte yaşadık. Buna rağmen bütün olumsuzlukları birlikte aşarak sizlerle başardık. Bu başarı hepimizin başarısıdır. 2019-2024 yılları arasındaki süre çerisinde Akçaabat Belediyesi ailesi olarak hepimiz özveriyle çalıştık. Akçaabat’ımıza ve Akçaabatlılarımıza hizmet ettik. Değerli arkadaşlarım; Bugün mazbatamızı aldık. Resmi olarak Belediye Başkanlığı görevinde ikinci beş yılımız başladı.

Akçaabat'ta Başkan Ekim mazbatasını aldı

İlk dönemimizde edindiğimiz tecrübelerimizle birlikte yeni dönemimizde daha kararlı adımlarla ilerleyeceğiz. Eksiklerimizi eksik olduğunuz kısımları talepleri ve beklentileri biliyoruz artık. Bu konuları da tamamlayarak hızlıca yolumuza devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi yine yeniden Akçaabat’ımız ve Akçaabatlılarımız için var gücümüzle çalışacağız. İkinci beş yılımızda da aynı gayret, kararlılık ve azimle şehrimizi ihya edeceğiz. Biz büyük bir aileyiz her zaman yanınızda olmaya gayret ettim bu dönemde de daha özverili ve dikkatli olarak aile bağlarımız güçlendireceğiz. Tüm mesai arkadaşlarımıza özveriyle çalıştıkları için, seçim sürecinde her daim desteklerini hissettirdikleri için teşekkür ediyorum. Durmak yok, hep birlikte yola devam.” dedi.

Scroll to Top