Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’den yeni döneme hızlı başlangıç

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinin sonuçlanmasının ardından ilk mesai gününde birim müdürleri ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

İstişare toplantısında seçimle ilgili değerlendirmelerde bulunan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, güçlü bir kadroyla yine ve yeniden Akçaabat’a hizmet edebilecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

5a3f4b60-98ae-408c-9d9e-04cca1d3b03d.jpeg

Akçaabat’ın daha modern daha yaşanılabilir bir kent olması için ilk günden itibaren azim, tevazuuyla ve kararlılıkla tüm ekibiyle birlikte çalıştığını ifade eden Başkan Ekim, “Kaldığımız yerden çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Seçim vaatlerini en kısa sürede hayata geçirmeyi, mega projeleri en hızlı şekilde Akçaabat’a kazandırmayı ve Akçaabat’ın vizyonuna vizyon katmayı hedefleyen Başkan Ekim, birim müdürleri ile yaptığı istişare toplantısında yol haritasını çizdi.
Akçaabat’taki eksikliklerin ve yapılması gerekenlerin istişare edildiği toplantıda konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Çalışmalarımıza ilk günkü aşkla ve heyecanla devam edeceğiz. Akçaabat Belediyesi olarak hem şehrimizi hem de hemşehrilerimizi ihya edecek işler yapacağız.

eeaf8ac7-dc50-4520-939e-6f15598e2b9a.jpg

Bu işleri tüm ekibimizle ve tüm hemşehrilerimizle birlikte yapacağız. Şehrimizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Şehrimizin eksikliklerini biliyoruz. Halkımızın isteklerini biliyoruz. Akçaabat’ımızın ve Akçaabatlılarımızın ihtiyaçları, istekleri ve talepleri doğrultusunda yeni stratejiler belirleyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Akçaabat Belediyesi ailesi olarak hizmette daima bir fazlasını hedefliyoruz. Hedeflerimizi Allah’ın izniyle hayata geçireceğiz; Akçaabat’ımızı ihya edecek işlere yine Akçaabatlılarımızla imza atacağız. Bugün itibariyle yeni bir döneme başladık.

Yeni dönemde yeni Akçaabat olacak diyoruz. Yeni dönemde Akçaabat’ımız bir başka olacak diyoruz. Yeni dönemde tüm ekibimiz yine canla başla çalışarak bu şehre hizmet edecek diyoruz. 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinin sonuçları ülkemize, milletimize ve Akçaabat’ımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Scroll to Top