AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç “Sürmene’den güçlü çıkmak istiyoruz”

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, Cumhur İttifakı’nın Sürmene ilçesinde düzenlediği mitinge katıldı.

Mitinge; Trabzon AK Parti Milletvekili ve Eski Bakan Adil Karaismailoğlu, AK Parti Sürmene Belediye Başkan Adayı Hüseyin Azizoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çavuş, İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Basri Şahin ile MHP İlçe Başkanı Hamit Küçükali de eşlik etti. Vatandaşların miting sırasında Genç’e gösterdiği sıcak ve samimi ilgi dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç "Sürmene'den güçlü çıkmak istiyoruz"

“BİZİ HER ZAMAN MUHABBETLE, SEVGİYLE KARŞILIYOR”

“Sürmene bizi seviyor biz de Sürmene’yi seviyoruz.” diyen Başkan Adayı Genç, “Hepinizi saygıyla, seygiyle selâmlıyorum. Bugün güzel Sürmene’mizdeyiz. Bugün yalnız gelmedik. Kıymetli bakanlarımız, milletvekillerimiz, MYK Üyesi Meryem Sürmen kardeşimiz, gençlik kollarımız, kadın kollarımızla Sürmene’deyiz. İnşallah 31 Mart’tan sonra buraya birlikte hizmet edeceğimiz Hüseyin Azizoğlu Başkanımızla birlikte Sürmene’deyiz. Biz Sürmene’ye geldiğimiz zaman her zaman muhabbetle, sevgiyle karşılanıyoruz. Bugün de öyle karşılandım. Ama ben Sürmene’ye ilk kez gelmiyorum. Ben 22 senedir Cumhurbaşkanımızın dava arkadaşı olarak daha önce il başkanı ve belediye başkanı görevlerimde buraya çokça geldim. Sürmene bizi seviyor biz de Sürmene’yi seviyoruz. Ama buraya birçok siyasetçi geliyor. Oy istiyorlar, haklarıdır, demokrasinin gereği olarak haklarıdır… Ama ben Sürmene’yi bilen, tanıyan biri olarak sizden oy istiyorum. Manahoz Deresi’ni bilen bir kardeşinizim. Küçükdere, Oylum, Ormanseven’i, Balıklı, Yeniay, Çamburnu ve Sürmene’mizin 37 mahallesini bilen bir kardeşinizim. Yaylaları biliyorum. Madur’u da onun eteklerindeki yaylaları da biliyorum. Biz bu toprakları seviyoruz.” şeklinde konuştu.

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç "Sürmene'den güçlü çıkmak istiyoruz"

“SÜRMENE’DEN GÜÇLÜ ÇIKMAK İSTİYORUZ”

Sürmene’nin sahil düzenlemesi, pazar yeri, otopark, köy ve yayla yolu sorunları ile su sorunlarını çok iyi bildiğini ve bu sorunları çözüme kavuşturmak için hepsini birlikte ele alacağını kaydeden Başkan Adayı Genç, “Allah nasip ederse yeni dönemde en güzel hizmetleri Hüseyin Azizoğlu Başkanımızla vermeye devam edeceğiz. Biz hizmet için kararlıyız, azimliyiz, güçlüyüz. Bunun için arkamızda Cumhur İttifakı var, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var, MHP Genel Başkanı bilge lider Devlet Bahçeli Bey var. Ben istiyorum ki, Sürmene’mizden güçlü çıkalım ve Hüseyin Azizoğlu Başkanımızla Ankara’ya gittiğimiz zaman bir istiyorsak iki alıp getirelim. Otopark, kapalı pazar yeri, sahil düzenlemesi ve park sorunlarını çözeceğiz. Doğalgaz sorunlarını çözeceğiz. Köy ve yayla yolları, su sorunlarının hepsini beraber ele alıp çözeceğiz. Cenab-ı Allah inşallah güzel hizmetler yapmayı nasip eder. Güzel hizmet yaptılar ve iz bıraktılar. Cemalettin Aksoy, Mustafa Azizoğlu, Fikri Usta, Rahmi Üstün’ü şimdi hayırla anıyoruz. Hepsi çok güzel hizmetler yaptı, müteşekkiriz. Niyazi Sürmen Abimizi de anıyoruz. İnşallah biz de güzel hizmetler yaparız. Bu makamlar, mevkiler, bu işler fani. İnşallah güzel hizmetler yaparız da başkanlığımız bittikten sonra buraya geldiğimiz zaman selâmımız alınır. Bize bu lazım. Kalıcı olan gök kubbede hoş bir seda bırakmak. Onun için bugün Sürmene’mizdeki bu güçlü karşılamayı, 31 Mart’ın habercisi olan bu güçlü iradeyi şimdiden tebrik ediyorum. Hepinizi saygıyla, sevgiyle selâmlıyorum. Ramazan Bayramınız şimdiden mübarek olsun. Allah’a emanet olun.” diye konuştu.

Scroll to Top