AK Parti Sürmene Belediye Başkan Adayı Hüseyin Azizoğlu’dan ilk açıklama! “Kazanan yine AK Parti oldu

AK Parti Sürmene Belediye Başkan Adayı Hüseyin Azizoğlu, seçim sürecine dair açıklamalarda bulundu.

Zorlu bir maratondan geçtiklerini belirten Hüseyin Azizoğlu, “Kazanan yine AK Parti oldu” dedi.

Azizoğlu, seçim sürecini şu ifadelere yer vererek değerlendirdi;

“2 buçuk aylık bir kampanya yürüttük. Zorlu bir maratondu. Yorulduk tabii ancak sonucunda çok şükür kazandık. Vatanımıza, milletimize, ilçemize hayırlı olsun. Bu süreçte tüm siyasi partiler de güzel çalışmalarda bulundular ancak kazanan yine AK Parti oldu. Gerçek belediyecilik oldu. Tüm milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

2 buçuk aylık seçim kampanyası döneminde tüm vatandaşlarımıza dokunduk. Neye ihtiyaçları olduğunu herkesle görüştük. Bunları ilçemize nasıl kazandırırızı konuşarak projelerimizi geliştirdik. İlçemizin en önemli sorunu olan trafik, otopark sorunu ortaya çıktı. Kapalı Pazar yeri sorunu, tarihi iskelemizin turizme kazandırılması yönünde projelerimizi gerçekleştirdik. Bu projeleri onlara güzel anlatınca seçimde yüksek bir oy oranıyla bizleri seçmiş oldular.
Seçimdeki oy oranlarına bakınca katılımı düşük oranda vatandaşlar tepki verdi. Diğer siyasi partiler aslında daha düşük aldı. Bizim seçmenimiz seçime gitmedi tepki olarak.

Kıymetli hemşerilerimize bizleri yürekten sevdiklerikleri, destekledikleri, bizlerle beraber oldukları için yürekten şükranlarımızı sunuyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı da bilmelerini istiyoruz.”

Scroll to Top